VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych | 18-19 marca 2019 r. | Poznań

2019 -04-03

Od kongresu minęły już dwa tygodnie, na stronach IBR oraz kongresu pojawiły się już relacje z wydarzenia. Na blogu zamieszczam relację z warsztatów, które poprowadziła adwokat Daria Leszczyk.  „SUKCESja na drodze budowania wielopokoleniowej firmy rodzinnej”. Wiodącym tematem warsztatów były narzędzia prawne, które służą w procesach zmiany pokoleniowej pozwalając firmom rodzinnym koncentrować się na pozostałych wyzwaniach biznesowych.

 

2019- 03 -13

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy drugi raz jest  partnerem Kongresu Firm Rodzinnych w Poznaniu.

Kolejny już raz spotykamy się w gronie wyjątkowych firm rodzinnych, aby słuchać ich historii  i co ciekawe, nie tylko słyszeć o historiach doskonałych, ale również mówić i głośno dyskutować o wyzwaniach firm rodzinnych w kontekście wielopokoleniowości przedsiębiorstw, budowania silnych biznesów, problemów codziennej działalności operacyjnej. A jakie są możliwości w rozwoju firm rodzinnych? Czy sukcesja jedno ma imię? Czy sprzedaż biznesu lub wejście inwestora jest dobrym rozwiązaniem? Jak zbudować wielopokoleniową firmę rodzinną? Jak wykorzystać potencjał młodego pokolenia? Czy sukcesorzy zawsze chcą być sukcesorami? Być może widzą przed sobą inną drogę?

Te i wiele innych pytań padnie podczas kongresu. Czy padną jednoznaczne odpowiedzi? Przekonamy się już 18 i 19 marca w Poznaniu.

Podczas tych wyjątkowych dni poświęconych firmom rodzinnym eksperci w zakresie firm rodzinnych poprowadzą z ramienia kancelarii warsztat pt. ” SUKCESja na drodze budowania wielopokoleniowej firmy rodzinnej”