Polecam, Agnieszka Krysik

W tej części dotyczącej publikacji zamieszczane będą informacje polecane do przeczytania i wysłuchania

Zapowiedź Akademii GPW Growth

Akademia GPW Growth

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. jest organizatorem programu dedykowanego firmom prywatnym, w tym rodzinnym. W ramach GPW Growth zrealizowana będzie Akademia GPW Growth, w której eksperci podczas 10 sesji – zjazdów, będą dostarczać praktyczną wiedzę, która wesprze w rozwoju biznesów. Akademia to wykłady, prelekcje, warsztaty i narzędziownie. Narzędziownia w sesji 5 będzie poświęcona odpowiedzi na pytanie:
„Dlaczego strukturyzacja właścicielska jest narzędziem rozwoju firmy i jak właściwe regulacje prawne wspierają budowanie odpowiedzialnego biznesu?”
W ramach Partnerstwa Kancelarii Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. poprowadzę Narzędziownię w sesji 5. Zachęcam do udziału w programie.2019-06-26

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. aktywnie wspiera przedsiębiorczość rodzinną. W związku z potrzebą firm rodzinnych jaką jest budowanie i promowanie odpowiedzialnego biznesu (również w ramach wielopokoleniowej strukturyzacji właścicielskiej) Kancelaria uruchomiła portal dedykowany takim podmiotom –  Fundacjerodzinne.pl, w którym prezentuje potrzeby gospodarcze oraz odpowiedzi polskiej rodzimej przedsiębiorczości na potrzeby społeczne. Kancelaria chce promować i razem z przedsiębiorczością rodzinną budować odpowiedzialny biznes, wspierając prawnie jej inicjatywy.

Zapraszamy do odwiedzenia portalu i kontakt z Kancelarią, również jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pozyskaniem wiedzy prawnej oraz założeniem takiej fundacji.

2019-05-17

Czy możliwe jest określenie kilku kroków w planowaniu sukcesyjnym? Czy pięć kroków wystarczy? Daria w dzisiejszej Rzeczpospolitej w artykule nt. jak skutecznie i efektywnie przekazać udziały lub akcje wskazuje kilka kroków, których określenie wydaje się możliwe.

Artykuł do pobrania


2019-01-04

W ostatnim czasie pojawiła się publikacja Adwokat Darii Leszczyk w Magazynie Firm Rodzinnych – Relacje.

Daria odpowiedziała na bardzo ważne pytanie: Dlaczego w Polsce potrzebujemy prywatnych fundacji rodzinnych?

 

 

 

 

 

Polecam, 

Agnieszka Krysik