Inicjatywy

#GPWGrowth 

Program Giełdy Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie dedykowany firmom prywatnym, w tym rodzinnym. Grabowski i Wspólnicy Partnerem GPW Growth

Czytaj więcej

Forum Firm Rodzinnych Forbes 2019

Druga edycja Forum Firm Rodzinnych, ranking firm rodzinnych, spotkania z przedsiębiorcami, wręczenie nagród, debaty i dyskusje.

Czytaj więcej

fundacjerodzinne.pl

Potrzeby gospodarcze i odpowiedzi rodzimej przedsiębiorczosci na potrzeby społeczne. Chcemy promować i razem z przedsiębiorczością rodzinną budować odpowiedzialny biznes, wspierając prawnie jej inicjatywy.

Czytaj więcej

VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych 

W Poznaniu w dniach 18-19 marca 2019 odbył się VI Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych organizowany przez Instytut Biznesu Rodzinnego. Kancelaria była partnerem wydarzenia. Dziekujemy organizatorowi za przygotowanie świetnego wydarzenia z ciekawymi gośćmi i tematami. Dwa dni wiedzy i wymiany doświadczeń. ‚Silna rodzina – silna firma’

Czytaj więcej

Forum Firm Rodzinnych Forbes 
2018

W ramach działań na rzecz przedsiębiorczości rodzinnej pośród  aktywności Kancelarii Grabowski i Wspólnicy Kanceakria Radców Prawnych sp.k. znalazł się projekt organizowany przez Forbes pod nazwą „Forum Firm Rodzinnych”. Wraz z Forbes, Bankiem Millenium, Bisnode realizujemy cykl spotkań regionalnych, w czasie których rozmawiać będziemy o potrzebach firm rodzinnych, o firmach rodzinnych okiem doświadczonych przedsiębiorstw, o firmach rodzinnych z perspektywy doradców prawnopodatkowych, jak również o firmach rodzinnych jako firmach z wartościami rodzinnymi, tradycją i genem przedsiębiorczości.

Czytaj więcej

V Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych 

Kongres dla firm rodzinnych w Poznaniu organizowany przez Instytut Biznesu Rodzinnego. Kancealria Garbowski i Wspólnicy Kancealria Radców Prawnych sp.k. była partnerem wydarzenia.

Czytaj więcej