Polecam, Agnieszka Krysik

W tej części dotyczącej publikacji zamieszczane będą informacje polecane do przeczytania i wysłuchania

Poznań, 24 września 2019 r.

Sukcesja firm – fundacje rodzinne pomysłem na akumulację polskiego kapitału

Debata podczas Forum Sukcesu Polskiego Biznesu  organizowanego przez Ministerstwo Przedsiebiorczości i Technologii w Poznaniu

Była to merytoryczna dyskusja nt. fundacji rodzinnej oraz Zielonej Księgi opublikowanej 13 września 2019 r.


Dziękuję za zaproszenie.

 Łódź, 17 września 2019 r. 

SUKCESja w organizacjach – to początek końca czy nowy początek?

Podczas Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi r.pr. Agnieszka Krysik poprowadziła dyskusję na temat ‚SUKCESja w organizacjach – to początek końca czy nowy początek’. Debata z prezesami organizacji otoczenia biznesu była ciekawą rozmową, skupiającą się na różnicach w sukcesji firm prywatnych, w tym rodzinnych a sukcesją w organizacjach.

Dziękuję za zaproszenie.

13 września 2019 r

Zielona Księga

Opublikowana przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii ma na celu podjęcie dyskusji i prac nad wprowadzeniem narzędzia prawnego w polskim porządku, jakim jest fundacja rodzinna/fundacja prywatna. 

Pobierz Zieloną KsięgęCzytaj więcej
Zapowiedź Akademii GPW Growth

Akademia GPW Growth

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. jest organizatorem programu dedykowanego firmom prywatnym, w tym rodzinnym. W ramach GPW Growth zrealizowana będzie Akademia GPW Growth, w której eksperci podczas 10 sesji – zjazdów, będą dostarczać praktyczną wiedzę, która wesprze w rozwoju biznesów. Akademia to wykłady, prelekcje, warsztaty i narzędziownie. Narzędziownia w sesji 5 będzie poświęcona odpowiedzi na pytanie:
„Dlaczego strukturyzacja właścicielska jest narzędziem rozwoju firmy i jak właściwe regulacje prawne wspierają budowanie odpowiedzialnego biznesu?”